Přečteno: Cal Newport – Hluboká práce

Konečně jsem se „dokopal“ k prostudování knihy Hluboká práce – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě. Dobře jsem udělal, donutil jsem se připomenout si některá základní pravidla pro rozumnou práci, jež jsem dlouhodobě ignoroval.

Pokračování textu Přečteno: Cal Newport – Hluboká práce

Ždiaranka: penzion u Belanských Tatier

Vysoké Tatry jsou oblíbenou turistickou destinací (nejen) českých turistů. Nejvýchodnější částí jsou Belanské Tatry, které skýtají mnohé příjemné cesty pro turisty. V Ždiaru si najde zábavu i lyžař, sjezdovek je v okolí možná srovnatelně s populárnějšími Tatranskými středisky, jen je tam méně lidí. Tady se najde i příjemný Penzión Ždiaranka.

Pokračování textu Ždiaranka: penzion u Belanských Tatier

Tip na dovolenou: Baltské pobřeží; Mielno a Mielenko

Dovolenkovou Mekkou čechů je Chorvatsko, domluvíme se snadno, není to drahé a je relativně snadno dostupné autem. Vzhledem k posledním létům, která byla opravdu horká, jsme se rozhodli jet na dovolenou k chladnějšímu moři, volba padla na polské Mielno, nedaleko Kołobrzegu a Koszalinu. Městečko pro našince nevelmi známé, avšak v Polsku populární.

Pokračování textu Tip na dovolenou: Baltské pobřeží; Mielno a Mielenko

Všeho do času

Pokud jste tu opakovaně, tak jste si asi všimli změny šablony. Dočasně jsem nasadil jednu z výchozích, protože šabloně Easel už prostě došel dech. Nebyla responzivní a malý font už začínal být obtížný i pro mě, při kontrole článku :-).

Vybraná šablona je dočasným řešením, ale možná si právě z 2015 odvodím „child theme“. Mě osobně se líbí

Tyto stránky jsou blog. Jestli právě Vám mohu pomoci, se dozvíte jen pár písmenek vedle, neboli jedno kliknutí myší :-). (Zatím není hotový).