Komunistický manifest

Člověk by měl znát svého nepřítele. Já sám jsem příznivce pravicové politiky a člen ODS. Snažím se chovat jako moudrý člověk a nevyhýbám se čtení materiálů, které ovlivňovali dobu, ať již to byl Mein Kampf Adolfa Hitlera, nebo teď Komunistický Manifest Karla Marxe a Bedřicha Engelse.
Podle mě by měly být takovéto materiály zařazeny do povinné četby na středních školách, na základních by je nejspíše nepochopili. Ideologie zde prezentovaná je nejen zhoubná, ale i nakažlivá. Podívejte se, kolik lidí pokukuje po návratu starých dob, po rovnostářství a stejné chudobě všech. V duchu, já jsem chudý, tak proč by ten schopný měl být bohatší než já, voláme po milionářských daních, větším zdanění těch schopných a div ne jejich menších práv ve společnosti.
Levicová ideologie je zhoubná, ale bohužel u tupé masy populární.

2 komentáře u „Komunistický manifest“

  1. Stačí jen vysvětit jak definuje autor těchto řádků levicovou ideologii. My nejsme lůza ani tupé masy my jsme lid!

  2. Ekolog: Levicové myšlení definuji tak, jak jej definovaly komunistické strany. Všechno všech a všem, pouze s přihlédnutím k odpracovaným rokům a možná vzdělání. Žádné soukromé vlastnictví výrobních prostředků a žádné možnosti prodat vlastní nápady a schopnosti. Dokonce ČSSR byla levicovější, než NDR, Maďarsko i Sovětský Svaz.

Komentáře nejsou povoleny.